Новини

ALEKSEEV романтично зізнався у коханні в кліпі “Сквозь сон”

ALEKSEEV романтично зізнався у коханні в кліпі “Сквозь сон”

16
Лютого

Часом сни пробуджують у нас дуже сильні емоції: любов, віру, радість, страх, — а найголовніше зрозуміти, що це сновидіння може для нас означати. Сни — це наша інтуїція.

З перших кадрів новий кліп ALEKSEEV "Крізь сон" переносить глядачів у атмосферу закоханості. Відеоробота, яку так довго чекали шанувальники музиканта — нагадує нам про те, що сни дають можливість доторкнутися до мрії.

Це історія про почуття, які настільки трепетні ​​та сильні, що боїшся говорити про них вголос. За сюжетом герой ALEKSEEV приходить у сни дівчини, щоб зізнатися їй у коханні.

"У кліпі "Сквозь сон" я передав відчуття боязкої закоханості, — розповідає про прем'єру кліпу ALEKSEEV. — Момент, коли здається, що кожен необережний крок чи вдих може порушити чарівну ефемерність. Мій герой вирішує прокрастися у сон дівчини, щоб розповісти про свої почуття і, якщо судилося, отримати відгук у реальності. Я знаю, що навіть найнереальніші сни мають властивість збуватися. Тому мрійте, думайте і сни можуть втілитися у життя".

Кожен кадр кліпу пронизаний романтичною естетикою, характерною творчому стилю ALEKSEEV. Сцени, де артист літає у повітрі, намагаючись наблизитися до героїні, видалися найскладнішими технічно і фізично.

Зйомки кліпу відбувалися під творчим керівництвом режисерів Дениса Манохи та Максима Шелковнікова, а роль Сплячої Красуні зіграла українська фотомодель Анастасія Бондарчук.

Фото: Starbom.com