Новини

Гімн всіх закоханих зазвучав по-новому: Артем Пивоваров представив ремейк хіта “Кислород”

Гімн всіх закоханих зазвучав по-новому: Артем Пивоваров представив ремейк хіта “Кислород”

16
Лютого

Український артист і саундпродюсер Артем Пивоваров вирішив зробити особливий подарунок своїм фанатам. Артем представив нове звучання однієї зі своїх найбільш знакових робіт, пісні, яка вже стала гімном закоханих — всіма улюбленого "Кислорода". Спеціально під нову версію на каналі артиста вийшло атмосферне mood video.

Пісня "Кислород" вийшла 4 роки тому в складі альбому "Стихія води" і відразу закріпила за собою позицію топ-хіта, а однойменний кліп став одним з найбільш переглядаються року на Youtube.

"У кожну пісню, яку я пишу, незалежно від того, яку вона набере популярність і як довго вона "проживе", я вкладаю частину своєї душі. Я вірю в абсолютно кожну композицію, але не мені вирішувати, яка з них стане "тією самою". Це під силу тільки моїм слухачам. У "Кислорода" вже понад 20 млн переглядів тільки на Ютуб, вона — одна з найпопулярніших пісень, її найбільше чекають на наших концертах. Цю версію ми випускаємо 14 лютого для наших слухачів в знак подяки за таку любов до цього синглу",- поділився Артем Пивоваров.

Фото: Все песни