Новини

Олег Скрипка заспівав англійською та зняв футуристичний кліп на легендарні “Два кольори”

Олег Скрипка заспівав англійською та зняв футуристичний кліп на легендарні “Два кольори”

01
Березня

Фронтмен гурту "Vоплі Vідоплясова"  Олег Скрипка випустив сольний кліп на сингл Two Colors — англомовну версію пісні авторства Дмитра Павличка "Два кольори".

"Червоне — то любов, а чорне — то журба" — легендарні рядки культової пісні Дмитра Павличка у версії Олега Скрипки зазвучали англійською і набули світового масштабу та отримали несподівану візуалізацію. 

Автором кліпу стала епатажна українська режисерка Олена Винярська. Разом із Олегом Скрипкою вони створили несподівану та стильну екранізацію незабутньої пісні, рядки з якої знає кожен українець. 

"Два кольори" — унікальна пісня, що уособлює в собі споконвічні українські смисли, народні символи. Власне, у кліпі на Two Colors Скрипка розвиває оригінальну версію пісні і наявно демонструє, що жінка — безкінечне джерело натхнення та процвітання. 

Примітно, що Олег Скрипка народився у рік створення "Двох кольорів" — тому саме ця композиція має для виконавця особливе значення.

Артист дуже творчо, по-своєму, переосмислив пісню та заспівав англійською, оскільки вважає, що цінності, які закладені та виражені у "Двох кольорах", може зрозуміти будь-який житель нашої планети — і в такий спосіб сприяє їхньому поширенню.

Фото: Конкурент