Новини

Юлія Саніна зі стрижкою боб та в обтислому комбінезоні з’явилася у новому кліпі The HARDKISS

Юлія Саніна зі стрижкою боб та в обтислому комбінезоні з’явилася у новому кліпі The HARDKISS

05
Березня

Український гурт The HARDKISS випустив новий сингл "Обійми" та кліп до нього.

Пісня стала заголовним саундтреком до короткометражного фільму Каті Царик "Обійми мене", яка також стала режисеркою музичного відео.

Як розповіла фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна, це другий випадок за десять років існування гурту, коли вона написала пісню спеціально для фільму. Співачка поділилася, що лише прочитання сценарію Катерини Царик їй вистачило для натхнення.

"Чому ми не приділяємо уваги нашим мінімальним потребам: бути почутим і вислуханим, бути обійнятим коханою людиною?! Тому, що на тлі війн, криз, екологічних проблем, світової глобалізації та іншого вони здаються дурницями, капризами, що не заслуговують уваги… Я хочу, щоби ми говорили, коли нам боляче, навіть якщо це здається незначним. Я хочу, щоби ми обіймали один одного, тому що це важливо",- розповіла історію фільму режисерка.

Зазначимо, що Фільм "Обійми мене" вже став учасником New York Indie Shorts Awards. І це тільки перший крок картини в міжнародному фестивальному світі.

Занурення в підземку головної героїні, яку зіграла актриса Вікторія Карпінська, не є випадковим. Під землею вона глибше занурюється у свої роздуми та переживання. Поміж незнайомців, які так близько, що можна відчути чуже дихання, відчути чужі дотики й навіть прочитати чужі думки.

"Для того, щоби дозняти кліп, нам довелося побудувати футуристичний тунель у павільйоні, у метро технічно не могли реалізувати задумане. Ми зібрали конструкцію заввишки у 8 і завдовжки у 16 метрів. Ми обрали прилади, які можуть переносити в іншу реальність, окреслити простір і нагадують те саме "світло в кінці тунелю",- поділився художник з освітлення Євген Костира.

Фото: СЛУХ