Новини

Дантес показав їхній з Дорофєєвою будинок у новому кліпі

Дантес показав їхній з Дорофєєвою будинок у новому кліпі

19
Березня

Співак, блогер і телеведучий Володимир Дантес представив кліп на нову пісню "SASHA".

У ній, з властивою Дантесу іронією, співак розповідає про те, що переживають дівчата після розставання зі своїми коханими: кардинально змінюють життя, роблять каре або танцюють до ранку в клубі "під мінімал". Режисером роботи, за традицією, став Леонід Колосовський.

Що цікаво: в новому кліпі співак вперше показав глядачам будинок, в якому живе з Надею Дорофєєвою.

Співавтором пісні став Потап, а ім'я для треку співак обрав через голосування в сторіс, яке він провів у своєму Instagram-акаунті. Таким чином, найбільше голосів підписники віддали за ім'я "Саша".

У відео Дантес зіграв самого себе, але в абсолютно різних образах. Тому і місцем для знімань обрали будинок артиста. Кліп, як і сам трек, вийшов в дусі 2000-х. У відео співак змінив 21 образ: з'явився в леопардовій шубі й штанах зі зміїним принтом, з синтезатором і з електрогітарою. Під час знімань артист переодягався 36 разів.

"У кліпі водночас безліч Дантесів співають одну і ту ж пісню. Ми знайшли дуже цікаву технічну мову, щоб описати нашу історію. Відео, наче комп'ютерна гра, схожа чимось на Google Maps або Google Earth. З її допомогою можна переміщатися в просторі й бачити, як Вова перетворюється, змінює образи та стає різною людиною, розповідаючи одну історію",- коментує Леонід Колосовський.

Оскільки Дантес зіграв самого себе, в кінці відео з'явилася Надя Дорофєєва. Це говорить про те, що ще один день дійшов кінця, і після знімань кліпів та концертів все повернулося до звичного життя.

Фото: 24 Канал