Новини

ТНМК запрем’єрили трек з майбутнього альбому

ТНМК запрем’єрили трек з майбутнього альбому

23
Березня

ТНМК готують новий альбом. За словами музикантів, карантинні обмеження не тільки не завадили, а навпаки - посприяли тому, що було написано багато нових пісень. Настільки багато, що на одну платівку вони не помістяться, тож танки вирішили зробити її подвійною. А поки що  хлопці презентували чергову пісню – "Весну". Попри співзвучність із хрестоматійним гітом Воплів Відоплясова, робота ТНМК, на їхню думку, є дорослішою.

"Ну ми ніколи не боялися ризикувати. Це по-перше. А по-друге, якщо придивитися до пісні ВВ "Весна", то це така інфантильна тема сподівання на те, що прийде весна і все за тебе порішає. А в нашій все по-нормальному. Наша пісня про весну здорової людини, про здоровий сенс життя і філософське ставлення до завтрашнього дня", - розповів один із лідерів ТНМК Фагот.

А от написана пісня була у вже доволі далекому вчора десь на околицях Донецька кілька років тому, коли ТНМК великою харківською компанією музикантів, прозаїків і поетів їхали на фронт. Все розпочалося із жарту, який тривалий час лежав у голові лідера танків Фоззі.

"І потім на окружній Донецька зазвучав у мене в голові жіночий оперний голос, який співав про те, що немає сенсу чекати весну. От якось місто Донецьк навіяло. Ми вирішили, що зробимо таку пісню. А потім під час карантину, я зрозумів, що вона має бути про світ, в якому глобальне потепління глобально потепліло і стало настільки спекотно взимку, і немає снігу, що люди вже не чекають не весну, оскільки весною буде ще спекотніше", - пригадує Фоззі. 

Пісня існує у двох варіантах: з обсценною лексикою і в пом’якшеному варіанті для радіо. Перший шукайте у Мережі, а другий слухаємо в радіоефірах. 

Фото: Новий канал