Новини

Аліна Гросу станцювала на склі в mood-video на українськомовний трек

Аліна Гросу станцювала на склі в mood-video на українськомовний трек

07
Квітня

Аліна Гросу записала нову україномовну пісню. Називається вона "МІРІАДА" і як розповідає співачка, це початок її нового творчого етапу:

"МІРІАДА" – це зовсім новий стиль для мене. Зовсім якась нова епоха в моїй роботі, скажімо так. Хотілося чогось абсолютно нового. Тому "МІРІАДА" – незвична, цікава і значно молодіжніша ніж те, що я випускала останнім часом".

Таким чином Аліна Гросу, випустивши не так давно альбом, піснею "МІРІАДА" почала роботу над наступним релізом. Хоча, як вона сама зізналася, трек лежить у неї готовим вже тривалий час.

"Він у мене лежить уже місяців три записаним. А до того я з ним працювала близько року, може навіть більше. Просто мені хотілося для нього знайти саме той час, коли він має вийти. І мені здалося, що це саме той момент".

Артистка поділилася, що отримувала багато повідомлень у Мережі із проханням випустити пісню українською. Зірка відстежувала сотні варіантів демок та шукала щось особливе. "МІРІАДА" — це історія про безмежне та всепоглинаюче кохання до чоловіка.

"МІРІАДА" — саме та робота, з якою я розпочинаю серію україномовних релізів", – заінтригувала співачка.

Фото: Amazing Ukraine