Новини

Настя Каменських представила танцювальний трек “Ма”

Настя Каменських представила танцювальний трек “Ма”

19
Квітня

Українська співачка Настя Каменських зробила музичний подарунок прихильникам.

Виконавиця випустила свіжу запальну композицію "Ма", яка також увійде до майбутнього альбому співачки "Красное вино". Трек є закликом до всіх чоловіків, щоб вони були завжди рішучими у своїх намірах. І ніколи не соромилися підійти до тієї красуні, яка своїми запальними танцями привернула їхню увагу і запала в душу.

"Не потрібно боятися говорити дівчатам про свої почуття і зізнаватися в симпатії. Навіть, якщо це випадкове знайомство. Адже ми дівчата намагаємося бути чарівними не тільки для себе, але і для чоловіків. Хочемо знайти того єдиного і гідного. Тому трек "Ма" не просто заклик. Він відкриває історію кохання з першого погляду. Вона зустрічається на гучних вечірках, де серед натовпу можна знайти ту саму magical, яку все життя шукав. І відпустивши сором'язливість, знявши завісу страху, все відбувається зовсім інакше. Залишається тільки підійти і сказати їй бажані слова: "Від такої краси я просто полетів", - прокоментувала Настя.

Нагадаємо, днями Настя Каменських запустила свій власний діджитал-реаліті "Девочки рулят", у якому анонсувала дату прем'єри альбому "Красное вино". Музична новинка буде представлена слухачам 14 травня. Альбом вже відкритий для передзамовлення на діджітальних майданчиках. 

Фото: МУЗ-ТВ