Новини

Гурт KAZKA вперше за півтора року презентував нову пісню

Гурт KAZKA вперше за півтора року презентував нову пісню

20
Квітня

Український гурт KAZKA після півторарічної перерви потішив прихильників випуском нової композиції "М'ята".

Робота була випущена у форматі NFT (невзаємозамінювані токени). Цей формат підкорює світ, і артисти не стоять осторонь.  

Місяць тому аукціонний дім Christie’s продав цифрову роботу Everydays: The First 5000 Days (точніше, її невзаємозамінюваний NFT-токен) художника Майка Вінкельманна, більш відомого як Beeple, за шалені 69 мільйонів доларів. Це не вдавалося навіть дебютанту ринку Ілону Маску, який не зміг продати свій NFT-токен. У підсумку Майк став одним із найдорожчих митців сучасності, а про NFT гучно заговорив увесь світ.

Готуючись до свого першого за півтора року сольного релізу "М’ята", гурт KAZKA підхопив цей світовий тренд і першим у Східній Європі створив сингл у NFT-форматі на платформі Proof-of-Love.com. І це — справжня революція в українському шоу-бізі.

"М'ята" — містично-романтичний трек, що малюватиме у вашій уяві яскравий казковий світ. 

Українські традиції із притаманною їм автентичною, трушною музикою. Тут і сопілки (Діма Мазуряка створив крутий грув), і дримба – класичний народний інструмент, що часто-густо звучить у треках бенду.

"Ця пісня – особлива. Вона про казкову дівчину та її першу закоханість, тож сподобається всім, незалежно від віку. Особливо напередодні літа, адже трек дуже свіжий, під нього можна розчинятися у танці та нових почуттях", - розповідає солістка гурту Саша Заріцька.

Фото: 112.ua