Новини

Артем Пивоваров став жінкою у своєму “Рандеву”

Артем Пивоваров став жінкою у своєму “Рандеву”

21
Квітня

Відбулася прем'єра кліпу на новий сингл українського артиста і саундпродюсера Артема Пивоварова — "Рандеву". Танці на підборах, віджимання на пальцях, переодягання в кардинально різні образи, 5 несхожих персонажів, у тому числі роль жінки — і все це у виконанні одного Артема.

"Рандеву" — це перша глава стихії повітря. Яскрава відеоробота відображає багатогранне музичне наповнення самої пісні, передаючи її настрій у соковитих кадрах і епатажності героїв. У пісні залучено безліч живих музичних інструментів — акустичні гітари, трембіта, дудук, сопілка, труби і навіть азійські голоси, записані на диктофон артистом під час подорожей.

Ідея кліпу — показати, як важливо "ходити на рандеву" із самим собою, відкриваючи в собі нові дивовижні світи, часом "сплячі" та затаєні в повсякденному житті. Показати, що кожному з нас може бути неймовірно захопливо і цікаво навіть наодинці з собою.

Режисером відеороботи став незмінний Тарас Голубков, який у черговий раз разом з Inakshe production не побоялися експериментів і взяли на себе виклик здивувати і викликати посмішку у глядача.

Прибиральник у готелі, танцюючий офіціант, дама в капелюсі, самозакоханий красень, невгамовний мексиканець — всі образи продумувалися та опрацьовувалися командою протягом місяця, приміряючись на головного і єдиного актора — Артема.

З'єднав всі рухи героїв, що перетікають в єдиний органічний малюнок в кадрі, хореограф-постановник Олесь Пасічник. Зйомки проходили в одному з найрозкішніших готелів Києва — "Fairmont Grand Hotel".

"Фінальна ідея кліпу прийшла до нас приблизно за місяць до зйомок після обговорень абсолютно різних сценаріїв. Ця робота для мене як новий "виток" у моїй творчості. Це перший кліп, в якому я буду грати не того Артема Пивоварова, якого ви звикли бачити і чути, а актора, який зіграв 5 зовсім різних ролей. Одна з головних ідей полягає в тому, що персонаж в ролі прибиральника, який працює у незвичайному місці, відкриває свій внутрішній світ, в якому живуть ще інші персонажі. І під час всієї історії він спілкується і ходить з ними на рандеву",— прокоментував Артем Пивоваров.

Тарас Голубков своєю чергою зазначив, що "Рандеву" — принципово нова робота та підхід до зйомок як для нього, так і співака.

Фото: Скептик ЮА