Новини

Ілля Letay заспівав про те, наскільки важливо цінувати час

Ілля Letay заспівав про те, наскільки важливо цінувати час

23
Квітня

Проект Letay хоч і видає останнім часом по композиції кожні два тижні, але саме власних треків не показував від осені. Останні його оприлюднені роботи це кавери і ремікси. Але зараз на представлено прем’єру його сольної найновішої роботи "Цінувати Час". Її лідер проекту Ілля написав, задумавшись якось про те, що в його житті чим далі, тим більше пришвидшується відчуття часу.

"Це банальні слова, але в той момент, коли ти усвідомив, що час плине і дуже швидко, ти починаєш його цінувати. І ти його відчуваєш. Тому що коли ти про це не думаєш, то буває, що три місяці минуло, а ти думаєш, на що їх витратив, що ти відчув, що ти важливого сказав батькам…"-  розповів артист.

Отож, цінуючи час, Letay записав і цю пісню, а тепер готовий за місяць уже видавати і повноцінний диск, куди увійдуть всі його попередні роботи.

"Я думаю, що якраз після цього синґлу я випущу повноцінний альбом і там будуть 3-4 новенькі пісні. Можливо, він і буде називатися "Цінувати Час". Або "Мила Моя", або "Цінувати Час",- додав Ілля.

Фото: скрін з YouTube