Новини

Потап, Саніна, Бабкін та DOROFEEVA записали потужний трек до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

Потап, Саніна, Бабкін та DOROFEEVA записали потужний трек до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

27
Квітня

Репер та продюсер Потап разом з іншими зірками українського шоубізнесу до 35-ї річниці катастрофи на Чорнобильскій АЕС записав щемливий та потужний трек.

Разом із фронтвумен гурту The Hardkiss Юлією Саніною, реперкою Alina Pash, співачкою DOROFEEVA, лідером гурту "Антитіла" Тарасом Тополею, музикантом Сергієм Бабкіним, учасниками гурту MOZGI Позитивом і Дядею Вадею Потап представив композицію "Вальс 86".

Пісня була створена за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України.

"Я дуже добре пам'ятаю той день, коли... коли все змінилося. Навіть не день, певно, що тиждень, в якому ми, ще діти, нічого не знали... Я завжди хотів написати пісню про цю трагедію, сучасну з багатьма артистами, різножанрову, щоб привернути увагу всіх, хто пам'ятає, і тих, хто нічого не знає про 86 рік", - поділився Потап.

За словами продюсера, пісню він написав у співавторстві з Володимиром та Інгою Кагарликами та Аліною Паш. І створив її Потап доволі швидко.

"І ось коли буквально декілька тижнів тому надійшла пропозиція: "А може у вас щось є на цю трагічну тему" я сказав, що немає, але я напишу ... І написав. Написав швидко, тому що від душі. Коли почали розсилати артистам, Аліна Паш сказала, що напише свій реп і вона ввечері вже вислала свій шматочок. Взагалі, велика дяка всім артистам, які знайшли час, силу і дух записати цю непросту композицію", - подякував Потап. 

Фото: скрін з YouTube