Новини

MOZGI вперше в Україні випустили кліп з цифровими героями

MOZGI вперше в Україні випустили кліп з цифровими героями

30
Квітня

Популярний український гурт MOZGI став першим, хто об'єднав світ шоу-бізнесу, кіберспорту і блогингу.

Приводом став реліз нового цифрового кліпа "letat", стилістика якого відсилає до комп'ютерних ігор. Прем'єра відео відбулася в фіналі стриму на YouTube-каналі групи: спочатку глядачі спостерігали за тим, як MOZGI "рубаються" в боротьбі з популярними блогерами та кіберспортивними талантами.

Варто зазначити, що в еру карантину і обмежень локдауну, відсутності офлайн-концертів і масштабних знімань, MOZGI вирішили вийти із ситуації: вони "намалювали" свій новий кліп і перетворилися на його цифрових героїв.

"Кожен був оцифрований і залитий в цей Світ з різних причин: мрійник і творець хітів Потап, який живе в безмежній творчій реальності і прагне до нових горизонтів, романтик Позитив, одержимий музикою, який шукає простір, де зможе переосмислити багато чого в своєму житті і зважитися на важливий крок, а хранитель традицій і суперголосу Дядя Вадя мріяв, щоб його вокал і талант почули в різних світах. Так, ми опинилися в своєму власному MOZGI-світі - тут немає кордонів, тут збуваються всі мрії, тут ми навчилися letat", - саме так прокоментували нову відеороботу артисти.

Потап пояснив, як до них прийшла ідея створення такого кліпу.

"Після того, як ми подружилися з кіберспортівною командою Navi, після досвіду коментування деяких ігор і розробленого М1 космічного концерту, віртуальне стало для мене реальним. Я зрозумів, що цей світ вже є, що він поруч. Поспілкувавшись з Сергієм Перцевим, ми вирішили зробити щось нове, унікальне: у MOZGI - музика, у М1 Production - технології. Так з'єдналися наші світи, створювалася нова реальність в кліпі", - додав Потап.

Фото: ТСН