Новини

Твій на 100% Бумбокс

Твій на 100% Бумбокс

04
Грудня

Бумбокс працює над своїм новим альбомом "Таємний Код", який має вийти наступного року. Робота триває на різних студіях, в тому числі і у Франції. Перший трек з майбутнього релізу – пісню "Тримай Мене", записану спільно з командою The Gitas, ви вже могли чути, а тепер черга другого синглу, що називається "Твій На 100%". І за словами Андрія Хливнюка – це на сто відсотків реальна історія. Про це повідомляє український медіа-сервіс ФДР.

"Ця пісня написана швидко, за один переліт, годинний, до речі. Пісня, на яку надихнула зустріч з однією зі слухачок, яка просто мені вивалила свою історію. А я цю історію віддам вам. Тримати її в собі я не хочу".

Андрій каже, що початково ідея полягала в тому, щоб презентувати композицію "Твій На 100%" десь перед виходом альбому, коли всі пісні вже будуть записані. Але в якийсь момент він зрозумів, що просто не зможе стільки часу тримати цей трек в собі.

"Я розумію, що платівка може вийти аж наступної весни, а я просто не втримаю цю пісню. Я не зможу її втримати аж стільки, мені болить, пече, і я хочу її позбутися".


Фото: ХОЧУ.ua