Новини

Олю Полякову клонували у кліпі “Доросла дівчинка”

Олю Полякову клонували у кліпі “Доросла дівчинка”

12
Липня

Українська співачка Оля Полякова випустила чергову кумедну відеороботу.

Артистка представила новий кліп на запальну композицію "Взрослая девочка". Сюжет відео і пісні – про те, що в потоці справ і життєвих турбот потрібно берегти свою внутрішню дівчинку: піклуватися про неї, пестити й регулярно вигулювати.

Крім того, відео втілює у собі мрію кожного артиста: наплодити своїх клонів і підраховувати прибуток, забувши про труднощі гастрольного графіку та "життя на колесах" по розбитих дорогах.

Над найекспериментальнішим кліпом співачки працював Любомир Левицький — знаменитий український режисер, що працює в Голлівуді. Левицький не спеціалізується на музичних відео, але для Полякової зробив виняток. Режисер створив технічно складну, амбітну роботу, головну роль в якій виконала зірка комедійної франшизи "Скажене весілля" Інна Приходько.

Іншою особливістю відео стало використання нейромаркетингових досліджень, які здійснила одна з українських компаній. Зокрема завдяки нейромаркетингу вийшов продукт, максимально близький до потреб і очікувань аудиторії Полякової.

"Перед нами стояло завдання комплексно проаналізувати кліп Олі: визначити, які кадри в кліпі більше подобаються людям, а які краще переробити, які слова в пісні приємні, а які не зовсім зрозумілі. Реакції фокус-групи вимірювали спецобладнанням: нейрошоломом, датчиками вимірювання пульсу і поту на пальцях, пристроєм для фіксації погляду. Все це допомогло визначити сцени з максимальним залученням глядача і моменти, які потребують доопрацювання. Всі наші рекомендації були прийняті командою продакшну і успішно внесені до фінальної версії кліпу, що дозволило йому стати таким, який буде краще "заходити" мозку людини", - прокоментували у компанії.

Над піснею працювали Дмитро Сисоєв — постійний співавтор Олі, відповідальний за її хіти "Лед тронулся" і "Эй, секундочку", та відомий український музикант Мирослав Кувалдін.

Фото: 24 Канал