Новини

INGRET презентувала новий кліп “Ти лише хвиля”

INGRET презентувала новий кліп “Ти лише хвиля”

10
Серпня

23-річна українська співачка INGRET (справжнє ім'я — Інгрет Костенко) представила новий трек "Ты лишь волна", що вийшов після початку незалежної вокальної кар'єри. Одночасно з піснею вийшов кліп на неї.

В 2017 р. співачка дійшла до суперфіналу проєкту "Голос країни", після чого стала частиною продюсерського центру MOZGI Entertainment, з яким торік за спільним рішенням завершила співпрацю.

Новий трек "Ты лишь волна" ознаменований синергією жіночих сердець, адже він був створений трьома співзвучними творчими особистостями.

"Одного разу моя подруга Оксана Аврам поділилася зі мною своїм новим віршем, і я з перших рядків закохалася в нього. Ця поезія надихнула мене на написання мелодії. Потім наші замальовки я показала Каті (Dakooka), з якою ми познайомилися на «Голосі країни» і відтоді дружимо. Вона і створила аранжування. Пісня народилася завдяки колаборації трьох співзвучних енергій, і це справжня магія, яка отримає відгук у тих, хто з нами на одній хвилі",- прокоментувала співачка.

"Ты лишь волна" — перший "дорослий" трек артистки, який розповідає про любов і внутрішні переживання, завуальовані обгорткою саркастичної, але не поверхневої історії. Пісня звучить у властивій INGRET стилістиці, в якій переплітаються інді і поп-рок. Сингл увійде в трек-лист нового ЕР співачки.

Прем'єра пісні синхронізована з прем'єрою кліпу. Режисерами відео виступили: Вікторія Кострук, а також київський саунд-продюсер Єгор Гавриленко (aka The Lazy Jesus), артист і редактор музичного видавництва Masterskaya Івана Дорна. Перша версія кліпу була відзнята рік тому, але прем'єру відклали.

"Над кліпом працювали кілька режисерів. Буквально три тижні тому дозняли останні кадри, які повною мірою відобразили мій внутрішній стан. Для мене це було дуже важливо, адже хотілося, щоб історія була максимально правдивою та щирою. Якби цей кліп вийшов рік тому, це була б незавершена і нецілісна картина. Фраза "усьому свій час" має неабияку актуальність у випадку з довгоочікуваною прем'єрою нашого відео",- поділилася INGRET.

Фото: Без Табу