Новини

Тіна Кароль та гурт KAZKA випустили неочікуваний дует

Тіна Кароль та гурт KAZKA випустили неочікуваний дует

13
Серпня

Українська співачка Тіна Кароль та гурт KAZKA представили довгоочікуваний спільний трек під назвою "Зірочка".

Це перший трек з українськомовного альбому дуетів "Молода кров", вихід якого приурочений до 30-річчя незалежності України.

"Цю пісню написав Цепередюк, пан Дмитро. І вона лунала 1998-го року у моєму місті як найпопулярніша пісня в Івано-Франківську. Минув час, я накопичила грошей і викупила трек, тому що я вірила в нього. Вірила ще з 98-го року", - розповіла Тіна.

Роками Тіну Кароль не покидала думка, щоб виконати цю пісню, і ось настав її час. Тіна запропонувала попрацювати над "Зірочкою" гурту KAZKA, адже вони, як ніхто, на думку співачки, відповідають етнічному та легкому настрою композиції.

"Вона сама перша запропонувала нам заспівати, хоча ми вже збиралися силами і хотіли перші це зробити. Я якраз хотіла робити таку пісню, під яку хочеться вдягнути якусь легку сукню і от годинами танцювати з коктейлем в руці", - прокоментувала солістка KAZKA Олександра Заріцька.

Окрім KAZKA учасниками проєкту Тіни Кароль стали Ivan Navi, Аліна Паш, Wellboy, Нікіта Ломакін, Діма Зезюлін з гурту LATEXFAUNA, "СамНаСам". Ці колаборації мають поповнити каталог української музики сучасними піснями та відкрити нові імена.

Реліз альбому дуетів "Молода кров" відбудеться вже зовсім скоро - 20 серпня.

Фото: скрін з YouTube