Новини

MAKSIUTA презентувала новий кліп, знятий в КПІ

MAKSIUTA презентувала новий кліп, знятий в КПІ

07
Вересня

Співачка MAKSIUTA презентувала gentle rock сингл ILLUSIONS і показала кліп, знятий в столичному університеті КПІ.

Новий атмосферний трек ILLUSIONS, написаний співачкою MAKSIUTA, ретранслює меседж про те, що часто в житті важливі речі виявляються ілюзією, фантазією, "розсипаючи на частки міф", залишивши лише спогади.

Кліп на пісню був знятий в Києві, в НТУУ "КПІ" - одному з найстаріших університетів України, який вже давно став меккою для відеопродакшена. Головні герої — класичні типажі студентського життя — хороша дівчинка і брутальний хуліган. Протягом всього відео внутрішні фантоми героїні, що втілюють різні емоції, всіляко заважають їй зустрітися з тим, хто насправді виявляється просто ілюзією.

"Це дуже важлива для мене пісня. Вона була написана і записана в США, відео знімали в Україні. Мені хотілося зібрати емоції і енергії з усього світу. Коли я надіслала сингл режисерові Станіславу Морозову, він відразу запропонував мені сюжет, який відгукнувся. По-перше, я люблю Київ, його людей і архітектуру. А КПІ - саме той самий університет з молодіжних американських серіалів. Все зійшлося",— каже співачка.

Фото: Cosmopolitan