Новини

Музика без кордонів: новий альбом групи Mirami «Around The World»

Музика без кордонів: новий альбом групи Mirami «Around The World»

15
Вересня

Хочете вирушити у подорож? У вас з’явилась унікальна можливість нарешті здійснити свою мрію та поїхати в мандрівку навколо світу. Але вона буде особливою – музичною!

В таку подорож нас запрошує група Mirami, яка презентує новий студійний альбом – “Around The World”. Робота над платівкою тривала протягом трьох років. І тепер команда Mirami готова зробити унікальний музичний check-in.

До альбому увійшли як добре відомі слухачам  хіти: «Інстинктивно», «Екстазі», «In The Air», «Dance With Me», так і зовсім нові роботи, які мають всі шанси стати улюбленими треками фанів у всьому світі. Крім того, продюсери гурту включили до альбому трек «Соколи», який підірвав мережу ТікТок та став вірусним хітом.

До слова, цьогоріч групі Mirami виповнилось 11 років. За цей час тріо побувало з концертами в різних куточках світу. Команді пощастило співпрацювати з відомими виконавцями з різних країн. Саме це і надихнуло продюсерів гурту Андрія Бакуна та Олександра Дуду на назву альбому «Around The World» (Навколо світу).

Цікаво, що у новому альбомі окрім україномовних та англомовних пісень з’являться і пісні польською мовою. Адже групу Mirami добре знають та люблять у сусідній Польщі. А їх хіт «Сексуальна» досі звучить на вечірках та є в плей-листах багатьох польських радіостанцій.

Учасниці групи зізнаються, що ні на хвилину не переставали працювати над новими піснями під час пандемії і сподіваються вже невдовзі знову зустрітись зі своїми прихильникам на концертах в різних куточках світу.

А поки вони бажають усім слухачам чудової музичної подорожі навколо світу, саудтреками до якої стануть нові пісні Mirami.

Фото: Facebook