Новини

YAGODA презентувала кліп-розмову

YAGODA презентувала кліп-розмову

16
Вересня

Українська співачка YAGODA на початку осені презентувала романтичний сингл і дурманний кліп з досить цікавою назвою «П’яна». Відверте зізнання дівчини до мами про її кохання. Любов - то не завжди яскраві та приємні почуття. І саме про всі свої переживання та думки героїня треку  сповідується найріднішій людині. П’яна від почуттів, нерозуміння ситуації чи то безнадії. У кожної дівчини своя причина та історія.

«Трек я написала на березі моря в Одесі. Мені відправили саунд, до якого вже був написаний текст. Та, слухаючи в навушниках аранжування, я дивилася на людей на пляжі і фантазувала, в кого які можуть бути стосунки. Так з’явився новий текст, нова сповідь» - ділиться YAGODA. 

З кліпом у співачки трапилась схожа історія, як із текстом. Погодивши ідею кліпу і розписавши сценарій, за ніч перед зйомкою YAGODA з режисером зрозуміли, що роблять щось не так. Хотілось інтимності для цієї пісні. За кілька днів все перепланувати і зняли просто кліп-розмову. Чи то інтерв’ю.

Cаме з цим треком YAGODA вперше вирішила зробити remix разом з найвідомішим українським діджеєм Shnaps. І вже майже за декілька днів remix був готовий. Танцюй під нього та забувай про свої переживання. Адже життя таке яскраве та цікаве. Вмикай колонки гучніше!

Фото: LIGHT - ОГО