Новини

Артем Пивоваров та Олег Скрипка випустили пісню на вірш українського поета-шестидесятника

Артем Пивоваров та Олег Скрипка випустили пісню на вірш українського поета-шестидесятника

17
Вересня

17 вересня український артист Артем Пивоваров та фронтмен "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка представили творчу колаборацію за мотивами вірша лірика-шестидесятника Миколи Вінграновського "Романс". В цей день також вийшла візуалізація на цю роботу, яка доступна на YouTube-каналі Артема.

На початку 2021-го року Пивоваров запустив авторський проєкт "Твої вірші, Мої ноти", метою якого являється популяризація української культури та літератури через призму музики. За допомогою проєкту вже перші вірші отримали новий вигляд у форматі пісень: "Мій рай" Михайла Старицького, "Тріолет" Івана Франка, "Минають дні, минають ночі" Тараса Шевченка (разом з репером Ярмаком) та "Арфами, арфами" (з Євгеном Хмарою та Павлом Шильком). Наступною роботою став дует з Олегом Скрипкою на вірш "Романс" Миколи Вінграновського.

"Я завжди дуже ретельно підходжу до вибору артистів, з якими мені було б цікаво створити якусь творчу колаборацію. У випадку зі Скрипкою, в нас вийшов повний конект з самого початку – під час роботи над новим звучанням хіта "Воплі Відоплясова" "День Народження" у нас на студії я вирішив показати Олегу декілька напрацювань проєкту "Твої Вірші, Мої Ноти". Після того, як я побачив його зацікавленість, запропонував йому зробити щось "романсове" в цьому напрямку",— коментує Артем Пивоваров.

"Співпраця виявилась надзвичайно плідною, Артем розповів мені про свою творчу ініціативу і запросив взяти участь. Мені ідея одразу сподобалась: я двома руками за пропаганду української культури в усіх її проявах. Я запропонував мого улюбленого автора Вінграновського, Артем вибрав чудовий вірш "Романс" і якось дуже швидко написав мелодію, я ж дописав свою частину. Чесно, це відрадно, коли молодь робить такі проєкти та наново відкриває для публіки геніальні класичні твори",— сказав Олег Скрипка.

Фото: Караван историй