Новини

Талановиті Mash & Kornel випустили дебютний сингл – «Заново»

Талановиті Mash & Kornel випустили дебютний сингл – «Заново»

07
Жовтня

Харизматичні та амбіційні українські виконавці Mash & Kornel запустили власний проект з дебютним синглом «Заново». Їх творчий тандем – це безумовна синергія двох самодостатніх артистів, де Marsh – це легкість та витонченість, а Kornel – це сила та впевненість. Це артисти, які точно знають, навіщо виходять на сцену та що хочуть сказати своєму слухачеві, вони вже встигли ввірватись в шоу-бізнес та покорити його своїми вокальними даними та неймовірною енергетикою.

Трек «Заново» - це нова українська сучасна музика, лейтмотивом якої є принадна легкість, але в той же час, сильна музична енергетика. 

Справжні амбасадори сучасної музики Mash & Kornel вважають, що щирість дуже важлива в музиці, саме тому «Заново» - це не просто пісня про кохання, це ціла музична історія. 

«Історія про друге життя, яке зароджується #заново. Після розставань або складних життєвих ситуацій важко не опустити руки, а почати «Заново». Не забувайте, що життя дивовижне і ніколи не знаєш, де тебе чекає нова глава твоєї історії», - поділились Mash & Kornel. 

Музика Mash & Kornel змушує танцювати та отримувати задоволення, вона про свободу та про щирість почуттів. Сучасний саунд, який знову і знову нагадує людям про кайфове почуття у світі, справжній та щирий зв’язок між людьми. Гордістю артистів є саме їх фірмовий саунд, над яким вони працюють у тандемі з молодим саунд-продюсером Dovi

«Про флірт, про зародження прекрасного почуття, про любовну історію, яка змогла зародитись #заново. Коли люди закохуються, вони здатні проживати емоції, наче вперше!» - розповіли Mash & Kornel.

Фото: Zirki.info