Новини

Влад Ситнік презентує авторську композицію в стилі crossover “In Love We Rise”

Влад Ситнік презентує авторську композицію в стилі crossover “In Love We Rise”

15
Жовтня

відбулася прем'єра авторської композиції в стилі crossover "In Love We Rise".

"In Love We Rise" - пісня про те, що Любов - це єдина можлива відповідь людства на питання, яке майбутнє нас чекає. Навряд чи в найближчому часі ми відкриємо для себе нову Планету. Машину часу поки ніхто не винайшов, тому ми не можемо повернутися в часі на 100 років назад, щоб поміняти сьогодення і уникнути минулих помилок. Ми не можемо прожити більше одного життя, щоб якщо в одній щось пішло не так, в наступному це виправити.

Ми там, де ми є - тут і зараз. У нас є лише один світ, одне життя і лише один шанс прожити його гідно. Все, що нам, людям, дано - це дивитися в майбутнє, і ми не можемо будувати його з острахом в серці. Заради наших дітей ми зобов'язані знайти в собі сили, щоб відновити довіру і культивувати Любов всередині нас.

"Я давно хотів створювати авторський матеріал в такому стилі. На сьогодні можу сказати одне, що буду робити таку музику і в цьому напрямку наполегливо працюю. Зараз записую альбом, до якого увійдуть 7 композицій на різних мовах. Хочу вірити і дуже постараюся зробити так, щоб така музика змогла зайняти гідне місце в нашій країні і за її межами "- ділиться Влад.

"In Love We Rise" - це перший трек із запланованого crossover альбому. Ініціатором альбому став сам артист в колаборації з композитором Юрієм Шепетою.

Основним завданням альбому буде підняття глобальних тем за допомогою музики, а також популяризація музичного стилю crossover з усією його багатогранністю мелодійних рішень. 

Фото: Женский журнал Хочу