Новини

Анна Добриднєва випустила провокаційний кліп

Анна Добриднєва випустила провокаційний кліп

19
Жовтня

Пісня Анни Добриднєвої  "Під ендорфіном" — це драйвова атмосфера клубної вечірки: гучна улюблена музика, яскраве світло прожекторів та ендорфіни в повітрі. Танцмайданчик переповнений людьми, проте діджей грає наче лише для однієї пари. Вони рухаються в такт одне одному, та разом насолоджуються моментом. Проте, чи буде продовження цієї історії, чи це лише викид ендорфінів? Адже, щастя — це чистий наркотик, від якого не відірвешся, варто лише раз спробувати.

"Відео повністю передає енергетику пісні та наповнене сюжетом з неочікуваним фіналом. Атмосфера кліпу так солодко занурює у вайб "гламурного шоу-бізнесу кінця нульових". Глядач потрапляє на стильне фешн-шоу, під час якого відбувається багато пікантних ситуацій, які папараці встигає сфотографувати",— коментує Анна Добриднєва.

До речі, у цьому відео просто вражаюча правдивість деталей! Адже в ролі фешн-фотографа — відомий український фотограф Ден Бобров. У ролі діджея - скандальна DJ Madonna. А на подіумі відтворено справжній показ колекції яскравого українського бренду OVERALL.

Нагадаємо, що Анна Добриднєва знімалась в більш ніж 30-и музичних відео, як під час сольної кар'єри, так і в складі "Пари Нормальних". Проте цей досвід був особливим, адже вона вперше працювала саме із дівчиною-кліпмейкеркою Світланою Михайленко. За словами співачки, це зовсім інша енергетика, яку б хотілося відчути ще раз.

Фото: ТСН