Новини

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ випустили новий альбом та презентували кліп “Вільні люди”

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ випустили новий альбом та презентували кліп “Вільні люди”

22
Листопада

Український гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ до Дня гідності та свободи презентував свій шостий студійний альбом "Вільні люди", а також кліп на титульну пісню з нього.

Платівка "Вільні люди" складається з семи різних за настроєм композицій. Деякі з пісень вже стали хітами та саундтреками кінострічок. Також в альбом увійшли абсолютно нові пісні та бонус-композиції.

Також музиканти предстивили відеоработу на титульну пісню "Вільні Люди", яка дала назву альбому. Це композиція про 31 рік незалежності. В кліпі демонструються фотохроніки видатних людей та подій України.

"Ми виписали імена, події, факти, які ми хотіли бачити у цьому відео. Тих, хто надихав, на нашу думку, мільйони людей своїми вчинками. Події, що згуртували навколо себе і стали ключовими в історії нашої держави. Зібрали тих, хто проявив свою силу волі, щоб зробити Україну кращою, хто прославляв та прославляє її на світовій арені. Не буду приховувати, було складно обмежитися і скласти перелік з 31-го, бо Україна сильна та багата на яскравих, талановитих та героїчних людей. Нам, вільним людям, є ким і чим пишатися. Але, це наш вибір, ми так відчуваємо",— прокоментував лідер гурту Сергій Танчинець.

Фото: Ukrainian people