Новини

ABBA, Елтон Джон та Ед Ширан готові до Різдва: нові кліпи зірок

ABBA, Елтон Джон та Ед Ширан готові до Різдва: нові кліпи зірок

06
Грудня

Новорічні свята наближаються і музиканти готуються створити святковий настрій фанатам. Так, легендарні ABBA, а також Елтон Джон та Ед Ширан в один день порадували різдвяними кліпами.

ABBA, яка нещодавно повернулася на сцену через 40 років і планує провести голограмне турне, випустила кліп на різдвяну пісню Little Things із нового альбому Voyage.

Відео починається з того, що діти із захватом дивляться, як по телевізору створюють цифрові копії учасників групи АВВА для віртуального шоу і надихаються втілити ці образи у шкільному конкурсі талантів.

Весь прибуток від продажу пісні група АВВА збирається відправити до міжнародного фонду захисту ЮНІСЕФ для боротьби з сексуальним насильством щодо дівчаток.

Легендарний музикант Елтон Джон у компанії із популярним співаком Едом Шираном записали спільну композицію Merry Christmas та презентували кліп, який не може не підняти настрій.

Ед Ширан у білих уггах і забавному комбінезоні танцює веселий танець і літає зі сніговиком над застібленим лісом, а Елтон Джон грає на піаніно, що "тікає".

Доходи від цієї пісні теж підуть на благодійність — до фонду Еда, який надає гранти молодим музикантам у його рідному місті Саффолк, та до благодійної організації Елтона Джона проти СНІДу.

Фото: tochka.net