Новини

Переможець “Голосу країни-11” Лазановський випустив новорічний трек “Санта Нікко”

Переможець “Голосу країни-11” Лазановський випустив новорічний трек “Санта Нікко”

23
Грудня

Переможець "Голосу країни-11" Сергій Лазановський |RIDNYI випустив новорічний трек "Санта Нікко". Трек став доступним на музичних платформах саме на День святого Миколая, 19 грудня.

"Санта Нікко"  – це маніфест новорічних свят. У ньому все те, на що ми так чекаємо з приходом зими: безтурботність, подарунки, веселий настрій, святкові гірлянди.

"Санта Нікко" – це моя перша новорічна пісня. Причин для неї є дві. Перша – хочу додати слухачам святкового настрою, створити передчуття свята і справжнього новорічного дива. Друга – ми в Україні ніяк не забудемо про Діда Мороза, який є уособленням радянського часу. Все одно на якомусь святкуванні він та й з'явиться. Santa Nikko - персонаж, який прийшов, щоб замінити радянського Діда Мороза! Подейкують, що він є далеким родичем усім відомого святого Миколая! Все можливо", - зазначив виконавець.

Співак впевнений, що такого святкового героя не вистачає українцям. Пісня "Санта Нікко" активно розповсюджується у соцмережі TikTok і стає вірусною. На неї вже засняли відео популярні блогери як Даша Євтух, Микола malchyn_27, Ledboy1, Ліля Снюсь та інші.

Фото: ТСН