Новини

TVORCHI дропнули новий HITS New Year Edition

TVORCHI дропнули новий HITS New Year Edition

29
Грудня

Український музичний гурт TVORCHI презентував EP HITS New Year Edition — колекцію новорічних хітів. Тиха гра дзвіночків і бубонців в аранжуваннях, нові мелодії та ритми в улюблених піснях гурту дарують справжнє відчуття прийдешнього дива. Альбом занурює в атмосферу свята, яка здатна підштовхнути на перший поцілунок під омелою або катання на ковзанах з близькими.

"Всі ці пісні ми випускали окремо синглами або в наших альбомах, а зараз вони зібрані разом в особливому святковому звучанні спеціально для створення новорічного настрою. На Різдво немає місця смутку, забудьте про всі негативні моменти, нехай буде тільки фан. Заряджайтеся новорічним мудом і нехай ваша перша цьогорічна гра в сніжки відбудеться саме під наш святковий альбом",— розповідають TVORCHI.

До EP увійшло 5 хітів TVORCHI: "Мова тіла", "Не танцюю", "Віч-на-віч", Falling та Bonfire, який тепер звучить як справжній саундтрек новорічного фільму. 

Варто ввімкнути пісню за піснею, щоб зануритись в атмосферу свята. Альбом TVORCHI HITS New Year Edition стане ідеальним доповненням новорічної вечірки. 

Фото: Best People Club