Новини

Надя Дорофєєва і Позитив стали надлюдьми у новому кліпі

Надя Дорофєєва і Позитив стали надлюдьми у новому кліпі

17
Грудня

Учасники групи "Время и Стекло" Позитив і Надя Дорофєєва перетворилися на стильних надлюдей у кліпі "Песня про лицо". Про це інформує ТСН.

У кліпі на нову пісню Надя і Позитив відрізняються від усіх - у них живе щось, що не піддається контролю, що здатне керувати мільйонами людей. Їхніх послідовників стає все більше і більше, ця енергія проникає у них все глибше і починає вириватися зсередини, "заражаючи" людей навколо.

"Вийшла історія про двох людей, які заряджають всіх навколо своєю енергією і настроєм. Ми перетворилися на зухвалих музичних супергероїв нового покоління", - прокоментував Позитив.

"Ми змінюємося і хочемо створювати музику, яка качає нас самих. Група "Время и Стекло" почувається по-іншому внутрішньо, і це відбивається на наших образах. Після перегляду кліпу всі зрозуміють, як потрібно рухатися під цей трек", - зазначила Надя Дорофєєва.

"Змінилася музика "Время и Стекло", їхнє сприйняття світу і стиль. Це відбилося і на відеоряді. Непростий проект зі сценарієм, який переписували чотири рази, тримісячною підготовкою, масштабним кастингом і пошуками локації з відповідними технічними вимогами. У підсумку – 400 людей з унікальним стилем у кадрі і трансформація знімального майданчика на гараж, тату-салон і місце тусовки", - розповів режисер кліпу Леонід Колосовський

Фото: скрін з YouTube